Fun and Culture    Course Payments    Site Map    Contact Us
Rennert Istanbul'a geliyor     Learn English Home     About Rennert     News     Agent Log-in
Quick Course Details
İngilizce hedeflerinize ulaşmak için seçebileceğiniz en iyi okul Rennert’a hoş geldiniz. İster profesyonel amaçlar için ya da Amerikan üniversitelerine kabul edilmek için ya da ister sadece seyahat ya da uluslararası arkadaşlarınızla konuşmak için İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirmek isteyin, Rennert ihtiyacınız olan programa ve uzmanlığa sahip.

Rennert’ın 36 yıllık dil öğretimi deneyimi bulunmaktadır ve en fazla 10 öğrenciyle New York’ta bulabileceğiniz en küçük sınıflara sahiptir. Kaliteli ve işine adalı öğretmenlerimiz iletişimsel Rennert Deneyimsel Dil Öğretimi Yaklaşımı (R.E.A.L.) yöntemini kullanarak İngilizce’yi gerçek hayata taşırlar.

İngilizce artı Dans, Moda, Müzik, Film Yapımı ve Oyunculuk gibi programlarla Rennert’ta geçireceğiniz zamanı en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca TOEFL ve Cambridge Sınavı kursları, Üniversiteye Giriş Programı ve TESOL öğretmen eğitimi kursları da verilmektedir.

Hem Rennert New York hem de Rennert Miami daha iyi vakit geçirmeniz ve İngilizce iletişim becerilerinizi gerçek hayatta kullanabilmeniz için öğretmen refakatinde düzenlenen etkinliklerden, serbest derslerden ve gezilerden oluşan tam bir program sunmaktadır. Sizleri programlarımızı keşfetmeye ve sizin için en iyi olanı seçmeye davet ediyoruz. Sizleri New York ya da Miami’de görmek umuduyla!

Rennert   New York   Miami   USA   info@rennert.com   ©2007